------------------------------

Zlewozmywaki Leste

Zlewozmywaki Leste to nowa seria zlewozmywaków granitowych. Pierwszy z nich, model Leste 15, został wprowadzony do sprzedaży w lutym 2011 roku. Zlewozmywak Leste 15 dostępny jest w 6 odcieniach, co sprawia, że możesz dopasować go wystroju swojej kuchni. Dodatkowym atutem zlewozmywaka jest to, że można dokupić do niego baterię kuchenną w tym samym kolorze.  Zlewozmywak Leste 15 jest półtorakomorowy. Głębokość komory dużej to 17 cm, natomiast komory małej 13 cm. Połączenie komory dużej i małej sprawi, że mycie większych garnków lub blach kuchenny, nie sprawi Ci już większego problemu.

Zlewozmywak Leste 15 jest wyjątkowo odporny na pęknięcia oraz zarysowania, dzięki materiałowi, z którego został wykonany. Ponadto, zlewozmywak Leste 15 został przystosowany do wysokich temperatur aż do 230˚C. Zlewozmywak granitowy Leste 15 ze względu na swoja fakturę jest łatwy w czyszczeniu, a ponadto na jego powierzchni nie robią się nieestetyczne zacieki.  Zlewozmywak Leste 15 został wyposażony w niewielką półeczkę, która umożliwia zamontowanie dozownika na płyn do naczyń lub automatycznego korka.

Zlewozmywak Leste otrzymał również 10-letnią gwarancję producenta oraz atest PZH.Zlewozmywak Leste 15 został przystosowany do szafki o wymiarach od 80 cm

 Zlew kuchenny Leste – do nabycia w dobrych sklepach internetowych:

http://sklep-promar24.pl/p94,zlewozmywak-granitowy-leste-15.html

http://www.zlewozmywak.pl/p140,leste-15-zlewozmywak-granitowy.html

Podobne informacje:

comment closed