------------------------------

Zlewozmywaki kwarcowe

Zlewozmywaki kwarcowe powstały poprzez połączenie naturalnego kwarcu z żywicami akrylowymi. Tworzywo to jest niezwykle odporne na zarysowania oraz pęknięcia. Dodatkowo, zlewozmywaki kwarcowe są przystosowane do wysokich temperatur. Zlewozmywaki kwarcowe produkowane są w różnych wielkościach po to, aby każdy z klientów mógł wybrać dla siebie najlepszy. W przypadku zlewozmywaków kwarcowych również mamy do wyboru jedno-, dwu- lub półtorakomorowe.

Duża zaletą zlewozmywaków kwarcowych jest bogata kolorystyka. Tylko firma Anfra proponuje zlewozmywaki w 18 kolorach, co pozwoli na dobranie odpowiedniego odcienia, który będzie komponował się z aranżacją kuchenną. Do zlewozmywaków kwarcowych producenci nie posiadają baterii kuchennych w kolorach odpowiadającym samym zlewozmywakom, dlatego zakupy należy przemyśleć, aby uniknąć niepotrzebnych rozczarowań.

Dodatkowo, do zlewozmywaków producenci proponują zakup dozownika na płyn do mycia naczyń, co zdecydowanie podniesie komfort jego użytkowania. Zlewozmywaki kwarcowe posiadają różne kształty: od tradycyjnych prostokątów, poprzez regularne koła, aż do wyjątkowo oryginalnych kształtów przystosowanych do szafek narożnych.

Podobne informacje:

comment closed