------------------------------

Zlewozmywaki kompozytowe

Zlewozmywaki kompozytowe wykonywane są z żywić poliestrowych , do których dodawane są odpowiednio granulowane kolorowe wypełniacze. Główną cechą zlewozmywaków kompozytowych jest to, że są one odporne na detergenty i środki chemiczne, które wykorzystujemy w naszych gospodarstwach domowych. Zlewozmywaki kompozytowe posiadają różne wielkości, po to, aby można było je dostosować do wielkości swojej kuchni oraz potrzeb.

Dla wszystkich, którzy w swoim gospodarstwie domowym posiadają zmywarkę idealnym jej uzupełnieniem, będą zlewozmywaki jednokomorowe. Ich niewątpliwym atutem jest fakt, że zajmują niewielką przestrzeń, która jest cenna zwłaszcza przy małych kuchniach. Zlewozmywaki jednokomorowe będą idealnym uzupełnieniem pracy zmywarki. Zlewozmywaki kompozytowe dwukomorowe niewątpliwie zajmują więcej miejsca niż jednokomorowe. Dodatkowo, mogą być one wyposażone w ociekacz, który ułatwi problem suszenia naczyń, na których do tej pory zostawały nieestetyczne zacieki oraz smugi.

Wśród zlewozmywaków kompozytowych odnaleźć można także te półtorejkomorowe. Ich wielką zaletą jest to, ze można wybrać po której stronie znajdzie się mniejsza komora- po lewej czy prawej. Zlewozmywaki kompozytowe występują w różnych kolorach, aby dopasowanie ich do aranżacji kuchennej nie było problemem.

Podobne informacje:

comment closed