------------------------------

Zlewozmywaki granitowe Solano

Ostatnio na polskim rynku pojawiła się nowa linia zlewozmywaków granitowych Solano. Już sama nazwa jest niezwykle wymowna, bowiem oznacza ona śródziemnomorski upalny wiatr występujący głównie na wybrzeżu Hiszpanii.  Solano to linia odznaczająca się wyjątkową elegancją, a także dbałością o każdy szczegół, co widać w subtelnych ornamentach występujących na powierzchni zlewozmywaków.  Linia Solano obejmuje 5 modeli zlewozmywaków o różnych kształtach i wielkościach, dopasowanych do potrzeb i upodobań każdego z klientów. Każdy z zlewozmywaków prezentuje się wyjątkowo gustownie.

Linia Solano charakteryzuje się delikatnymi żłobieniami występującymi na każdym produkcie, co nadaje jej oryginalnego charakteru. Linia Solano zdobędzie uznanie zarówno tych, którzy szukają niewielkich zlewozmywaków, które mają jedynie wspomóc pracę zmywarki, jak również wszystkich potrzebujących dużych dwu- lub półtorejkomorowych.

Każdy zlewozmywak granitowy dostępny jest w sześciu kolorach:  szarym, grafitowym, beżowym, pustynnym, piaskowym oraz brązowym. Dzięki temu możemy dostosować kolor zlewozmywaka do odcienia naszych mebli, aby całość tworzyła estetyczne połączenie. Modele Solano 15 oraz Solano 35 wyposażone zostały także w ociekacze bardzo pomocne w codziennym myciu i osuszaniu naczyń kuchennych.

Podobne informacje:

comment closed