------------------------------

Tanie zlewozmywaki granitowe

Zlewozmywaki granitowe występują w kilku modelach, jednak najpopularniejsze z nich to te posiadające jedną komorę oraz półtorejkomorowe. Wśród zlewozmywaków jednokomorowych na uwagę zasługuje model Solano 35 posiadający 10- letnią gwarancję. Model ten jest wpuszczany w blat kuchenny idealnie pasuje do szafki do 45 cm lub szafki narożnej.

Zlewozmywak Aster 10 stanowi przykład tradycyjnego modelu. Jest on odporny na wysoką temperaturę do 230˚C, posiada atest PZH. Zlewozmywak granitowy Solano 30 ma niecodzienny charakter. Przystosowany jest do szafki narożnej o wymiarach 90×90 cm. Głębokość komory zlewozmywaka do 16 cm. Zlewozmywak granitowy Cetus to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają problem z suszeniem naczyń, bowiem wyposażony został on w ociekacz, który może znajdować się po lewej lub prawej stronie.

Zlewozmywak granitowy Elios 1 przystosowany został do szafki o wymiarach minimum 45 cm. Wyposażony został w otwór, dzięki któremu można zamontować baterię kuchenną. Zlewozmywak granitowy Altair posiada 25 – letnią gwarancję producenta. Możliwe jest również zamówienie tego zlewozmywaka z otworem na dozownik, co jest rozwiązaniem praktycznym. Zlewozmywak granitowy Atom posiada tradycyjny kształt, a dodatkowo wyposażony został także w ociekacz, który pomaga w osuszeniu naczyń. Głębokość komory zlewozmywaka to 16 cm. Zlewozmywaki granitowe półtorejkomorowe również odznaczają się wielością modeli. Idealnym przykładem jest Werbena 25- zlewozmywak przystosowany do wysokich temperatur aż do 230˚C.  Zlewozmywak posiada otwór przystosowany do korka automatycznego o średnicy 3,5 cm. Dodatkowo, kupując model Werbena 25 można wybrać (w chwili montażu), po której stronie ma znajdować się mała komora.

Zlewozmywak granitowy Elios 15 przystosowany został do szafki o wymiarach od 60cm. Wyposażony został w syfon z korkiem automatycznym, co podnosi komfort jego użytkowania. Zlewozmywak Minor jest odporny na temperaturę do 230˚C. Głębokość komory dużej to 16,5 cm, natomiast małej 12 cm. Zlewozmywak jest odwracalny, sam możesz zdecydować, po której stronie będzie znajdowała się mała komora. Zlewozmywak granitowy Werbena 30 przystosowany został do szafki narożnej o wymiarach 90×90 cm. Posiada on atest PZH. Zlewozmywaki granitowe odznaczają się wielością modeli, więc każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.

Podobne informacje:

comment closed